בניית אתרים Wix

בניית אתר Wix מאפשרת לך ליצור אתרים מסוגננים במהירות ובזול.

דף הבית » בניית אתרים » בניית אתרים Wix

מחפשים בניית אתר עם Wix?

אנו עוסקים בבניית אתרי תדמית ודפי נחיתה איכותיים לעסקים.  בשל הפשטות וקלות השימוש מערכת וויקס, עסקים רבים מחליטים לבנות אתרים בה.

אנו מומחים בניית אתרים  רספונסיביים ומודרניים. בניית אתר בוויקס לוקח בחשבון את כל המשאלות, מציעים מבנה מחושב להמרה גבוהה, וגם נותנים המלצות להמשך פיתוח יעיל בגוגל. ויקס מספקת מערכת בקרה נוחה עם עורך טקסט ויזואלי. בפיתוח מבנה אנו משתמשים בגישה פרטנית, מפתחים ומיישמים אסטרטגיית קידום במנועי חיפוש,   תוך התחשבות בתחרות ובגורמים נוספים.
בנוסף, אנו פעולים בתחזוקת אתרי Wix וניהול תוכן בתאר Wix

היתרונות בניית אתרים ב Wix

התחלה מהירה

זמן ממוצע לבניית דף נחיתה ב Wix בין 3 ל -7 ימים. אך זאת לאור העובדה שלוקח יותר זמן ליצור דפי נחיתה ברמות מורכבות. אם הלקוח צריך את זה בדחיפות, אז אנחנו מתאימים ליום אחד.

עלות קטנה

באופן כללי, פיתוח אתר בוויקס זול יותר מבניית אתר על מערכת וורדפרס לדוגמה.

יעילות גבוהה

אתרים של Wix הם באים עם עיצוב מרשים ומודרני. כל האתרים ב Wix הם מהירים עם אחוזי המרה גבוהים

היתרון העיקרי של וויקס זה הוא מבחר גדול של תבניות איכותיות בנושאים שונים. מספיק לבחור את האפשרות המתאימה, להתאים אותה לעצמך, למלא אותה בתוכן, וזהו – האתר שלך מוכן. החלק העיקרי של התבניות הוא תמיכה בעברית וכיוון RTL.  עורך של  Wix  מצויד בעורך נוח.

מה אתה מקבל

  • ניקח את העסק שלך לרמה חדשה. אנו נבמה אתר תדמיתי ב Wix, מוכן לחלוטין למשוך לקוחות.
  • המכירות יגדלו . הודות למספר העצום של האפליקציות, החברה שלך תגיע לרמה חדשה.
  • אתרים שלנו עם מבנה מחושב, מכירת תוכן ועיצוב אטרקטיבי.

קראו עוד: בניית אתר תדמית לעסק

אשמח לענות ולייעץ בכול נושא של אתר Wix

בניית אתרים לבד ב WIX

אם אתה רוצה לפתוח עסק אינטרנט משלך וחסר לך משאבים פיננסיים, כל אחד יכול ליצור אתר בעצמו. זה לא מצריך ידע בפריסת HTML.
Wix היא מעאכת שימושית עם ממשק מעשי. זה מאפשר לך לבנות אתרים בעצמך. לוויקס יש ​​מספר רב של תבניות ומודולים המאפשרים לך לפתוח אתר אינטרנט. פונקציות ההמערכת זמינות הן בחינם והן בתשלום.

כדי ליצור אתר נכון, עליך לעקוב אחר ההוראות המפורטות.

שלב 1. הרשמה ל Wix

ראשית עליך להירשם באתר האינטרנט של הקונסטרוקטור. ההרשמה תארך מעט זמן. על המשתמש לספק שם, דואר אלקטרוני ולהמציא סיסמה. לאחר מכן, עליך לגשת לדואר ולאשר את הרישום באמצעות הקישור שבתוך המכתב.

שלב 2. הגדרת חשבון  WIX

לאחר הזנת החשבון האישי שלך, עליך להזין את שם האתר העתידי. לוויקס מגוון רחב של נושאים לבניית אתרים. הודות לכך, אתה יכול ליצור פרויקט ייחודי מאפס או להשתמש בתבניות מוכנות. לפני שתתחיל, כדאי לחקור את הקונסטרוקטור במלואו. וויקס מאפשרת לך לפתוח דפי נחיתה, כרטיסי ביקור של שירותים שונים, כמו גם חנויות מקוונות.

שלב 3. תכונות של בחירת תבניות

אם המשתמש לא יודע ליצור אתר מפרויקט ריק, הוא צריך לבחור תבנית. וויקס לא מגבילה את האפשרויות. אם תרצה, ניתן לעצב ולשנות את פריסת הפרויקט כרצונך.
לדוגמה, אתרי תדמית ביקור הם אתרים של מספר עמודים. גלילה בעמוד תאפשר למבקרים באתר Wix להכיר בהדרגה את המידע המלא. עבור כרטיס ביקור, עליך להוסיף את כל אנשי הקשר והקישורים לחשבונות ברשתות חברתיות. לאחר בחירת תבנית, ניתן להמשיך להגדרות הבסיסיות ולעיצוב.

שלב 4. הגדרות הפרויקט

למרות השימוש בתבניות, אתה צריך לחשוב על הוספת בלוקים. המבקרים צריכים להיות נוחים כאשר הם מבקרים באתר. כדי להתאים את ההגדרות, עליך ללחוץ על כפתור "עוד" ועל החץ. אז אתה צריך ללחוץ על "הגדרות". כאן צריך להזין את שם האתר ולבחור תת-דומיין, להתאים את הגופן והצבע.

ניתוח מפורט וקידום SEO זמינים רק לאחר מעבר לתוכנית בתשלום. לאחר מכן, עליך ללחוץ על "שמור". ב"תג" ניתן להוסיף תמונה שתהפוך ל"פנים" של האתר. לכל בלוק יש הגדרות נפרדות משלו. בהתאם למודול, המשתמש יכול לשנות את הרקע, את גודל התמונות ולהתאים אישית את הטיפוגרפיה. בסוף, אתה צריך לשמור את כל ההגדרות.

שלב מס' 5. הכנסת תוכן

לצד ה"הגדרות" נמצאת פונקציית ה"תוכן". הודות לפונקציה, אתה יכול לשנות את המידע שצוין, להוסיף סרטונים, תמונות וקישורים באמצעות כפתורים. עליך להשתמש ברשימות תבליטים בטקסטים שלך. ניתן להוסיף בלוקים נוספים אם תרצה.

אינך צריך ללחוץ על "תוכן" כדי לשנות ולהוסיף טקסט. בעת בחירת טקסט, כפתור עם אפשרויות תוכן יופיע אוטומטית. לאחר סיום העבודה, עליך ללחוץ על "תצוגה מקדימה". פונקציה זו מאפשרת לך להעריך מראש את נכונות האתר שנוצר.

נשמח לעמוד לרשותכם

פרטי התקשרות


עקבו ברשתות חברתיות

מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.