בניית אתרים בצפון

דף הבית » בניית אתרים » בניית אתרים בצפון

בניית אתרים בחיפה אתרים הוא תהליך יצירתי עם בסיס מתמטי.

לא פשוט לשרטט סקיצה בפוטושופ ולאחר מכן להקליד אותה כדי ליצור אתר מוגמר. בניית אתרים בחיפה  היא מדע רציני למדי הדורש ממפתח ידע מעמיק בתחומים שונים:

  1. עיצוב אתרים
  2. אפיון אתרים
  3. קידום אתרים
  4. פרסום ושיווק
  5. קופירייטינג.

סטודיו גבנט מציעה את שירות בניית אתרים מכיוון שהוא עושה זאת באופן מקצועי כבר זמן רב ובהצלחה. בניית אתרים וקידום אתרים לאחר מכן במנועי החיפוש הוא ההתמחות העיקרית של החברה שלנו. סטודיו גבנט אינו מציע לך פתרונות מוכנים או אתרים סטנדרטיים על תבניות מוכנות. אנו מפתחים פתרון ספציפי לעסק ספציפית עבור כל אחד מהלקוחות שלנו. העיתוי של בניית אתרים תלוי לרוב לא במהירות העבודה שבוצע על ידי הקבלן, אלא במהירות של הלקוח המספק את חומרי המקור ואישור התוצאות המוגמרות.

לכן, שלב אישור עיצוב האתר בדרך כלל לוקח את רוב זמן הפיתוח שלו. כדי להימנע מאי הבנה ולמנוע אפשרות של מצבי קונפליקט, נוצרת הקצאה טכנית לפני תחילת העבודה, המתארת ​​בפירוט את כל שלבי יצירת האתר, מאפיינים טכניים.

בניית אתרים בחיפה וקריות

חברת בניית אתרים בחיפה מציעה

יצירת אתרים היא צעד שיווקי רציני עבור כל חברה, במיוחד עבור אותן חברות שמעולם לא היה להן אתר משלהן. בזמן הנוכחי שלאחר המשבר, פיתוח אתר לעסק  מאפשרת לך להשיג משאב פרסום רב עוצמה או פלטפורמת מסחר עם גישה ישירה לקהל היעד בעלות נמוכה.
אנו מוכנים להביא כמה דוגמאות חיות כאשר, לכאורה, כשעמם ליד שוקת שנשברה מהמשבר, פתח אדם אתר ותוך כמה חודשים השיב עמדות אבודות.

בנוסף, אינך צריך לדאוג מהעובדה שאחרי יצירת אתר תישאר איתו לבד בלי להבין כיצד לנהל ולהשתמש בו. המומחים שלנו מוכנים ללמד אותך כיצד לעבוד עם האתר, או לקחת עבודה זו על עצמך. פשוט תשלח חומרים לאתר לדואר האלקטרוני של המנהל האישי שלך ותוך דקות ספורות האתר שלך יעודכן.

מחפשים בניית אתר בצפון ? לקבלת ייעוץ או לקבלת הצעת מחיר

קידום אתרים בצפון

עכשיו אולפנים צעירים רבים מוסיפים באומץ קידום אתרים בחיפה לרשימת השירותים הניתנים, אך לא כולם מעריכים את הסיכויים שלהם באופן ריאליסטי, שלא לדבר על זמינות הידע העמוק בטכנולוגיות קידום מנועי חיפוש באינטרנט.
הבסיס של האינטרנט, כמו כל תחום הייטק, הוא מתמטיקה. הכרת המתמטיקה וההיגיון מספקת הזדמנות להבנה מעמיקה יותר של כל נבכי טכנולוגיות הקידום ואינטראקציה עם מנועי החיפוש. לקידום אתרים יעיל במנועי החיפוש, לא מספיק "לדחוף" את האתר במילות מפתח ולהוסיף אותו לאינדקס מנועי החיפוש. קידום אתרים הוא מכלול שלם של פעולות אנליטיות ושיטות טכניות המביאות בסופו של דבר את אתר הלקוח שלנו לשורות הראשונות בתוצאות מנועי החיפוש.

אנו בטוחים בידע ובטכנולוגיות שלנו, ולכן קידום אתרים בתשלום רק עבור התוצאה בפועל. כספי הלקוח מחויבים רק מרגע שמילת המפתח המוסכמת נכנסת לטווח הרצוי – בשלוש, בחמש או בעשרה הראשונות.
לכן אין לדאוג לכסף מבוזבז, מכיוון שהלקוח אינו משלם על היעדר התוצאות.

למה לבנות אתר עמנו

הצוות שלנו מעסיק מתכנתים מקצועיים, מעצבים, כותבי תוכן (קופירייטרים) שיכינו את האתר שלך לקידום במנועי החיפוש, יביאו אותו לעמדות המובילות בתוצאות החיפוש ויגבשו את התוצאה עם ניטור ותיקון יומיומיים, ותצפו בקידום האתר המוצלח. על ידי קבלת דיווחים שבועיים מהמנהל האישי שלך.

מחיר בניית אתרים בצפון

מה צריך להיות המחיר של אתר אינטרנט? כל חברה וכל מומחה מעריכים את עבודתם באופן שונה. חלקם, מרחפים בענני הפאתוס שלהם, קובעים מחירים כאלה שלקוחות לפחות נבוכים. אחרים, במרדף אחר כסף מהיר וקל, מורידים בכוונה את המחירים ליצירת אתרים למינימום.

סטודיו גבנט פועל בתחום טכנולוגיית המידע כבר יותר מ -8 שנים ויש לו הבנה ברורה ומבוססת כמה עולה העבודה. חשוב לא רק ליצור אתר, אלא גם להעלות אותו למיקומים הטובים ביותר במנועי החיפוש. לקוחותינו מעריכים אותנו על גישה משולבת לפיתוח אתרים, כך שאנו לעולם לא יושבים בלי עבודה.

מה אתם מקבלי בבניית אתרים

אתה יכול להזמין מאיתנו אתר בעלות של 3-6 אלף ש"ח וכתוצאה מכך תקבל אתר מעולה, יפה ומודרני מבחינת הפונקציונאליות. אם מחירים כל כך נמוכים לפיתוח אתרים לא מתאימים לך ואתה צריך אתר רציני יותר עם פונקציות ושירותים בלעדיים – אין בעיה.

לעולם לא ניקח יותר כסף ממה שהוא שווה, אז אל תהסס להתקשר או לבוא למשרדנו – נדון בפרויקט של אתר האינטרנט העתידי שלך ונגיע לאפשרות מועילה הדדית.

נשמח לעמוד לרשותכם

פרטי התקשרות


עקבו ברשתות חברתיות

מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.