בניית אתרים

דף הבית » בניית אתרים

תהליך בניית אתרים כולל מגוון שלם של עבודות: הצעת רעיון ייחודי, פיתוח פריסת עיצוב, פריסה, תוכן, קידום אתרים.
כל השלבים הללו כפופים למטרה אחת ויחידה – להפוך את האתר למקור רווח.
חברת בניית אתרים בחיפה מבצעת מעגל עבודה מלא על הקמת אתרים. הייחודיות שלנו טמונה בגישה מלמעלה למטה. התהליך מתחיל במטרה האסטרטגית של האתר ועובר אל הקישורים הטקטיים. אנו בוחנים כל שלב מנקודת המבט של השפעת התוצאה על האפקטיביות של משאב האינטרנט העתידי.

שלבי בניית אתרים

שלב 1: פיתוח רעיון ייחודי.

בשלב הראשון אנו מפתחים רעיון ייחודי שישמש נדבך בכל השלבים הבאים של בניית אתרים. השלב האחרון בהקמתו הוא משימה טכנית, המציגה את כל הפונקציונליות והמבנה הדרושים של האתר. כאן אנו לוקחים בחשבון ניואנסים רבים – החל בקהל היעד של החברה וכלה בשירותים שיהפכו את ההגעה לאתר לנוחה ככל האפשר למבקרים.

שלב 2: פיתוח עיצוב אתרים.

בשלב השני אנו מפתחים את עיצוב האתר, שלמעשה יהווה את הרושם הראשוני לגביו. זה צריך להיות הרמוני בלוח הצבעים שלו ולקוני כך שיתאים למגמות מודרניות בעיצוב אתרים.
ואכן, בנוסף לפונקציונליות הנוחה, האתר צריך להיות נעים למראה ומתוך העיצוב שלו צריך להיות ברור שהבעלים נמצאים בשיא הטרנדים האחרונים.

שלב 3: פריסת אתר.

לאחר שני שלבים יצירתיים מטבעם, פריסת האתר מתחילה, כאשר הפריסה עיצובית מתכנת אתרים הופך לקוד HTML, והאתר לוקח בהדרגה את קווי המתאר האמיתיים שלו. באותו שלב נבדקת נכונות הפעולה של כל המודולים והאתר כולו, תאימות לדפדפנים שונים ונושאים אחרים הקשורים ליציבות העבודה.

שלב 4: מילוי תוכן.

ולבסוף, אתר מוכן וכמעט עובד לגמרי מלא בתוכן שהוא בהכרח ייחודי ויעיל כך שמבקרי האתר הופכים ללקוחות החברה וכל הזמן פונים אליכם. האתר מוכן, אבל מה הלאה?

נשמח לעמוד לרשותכם

פרטי התקשרות


עקבו ברשתות חברתיות

מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.