שיפור מהירות אתר וורדפרס

דף הבית » שיפור מהירות אתר וורדפרס

עלות שיפור מהירות אתר וורדפרס.

במקרה ואתר שלכם איטי , האתר לא מספיק מהיר או לא עומד בעומסים בשעות של כניסות מרובות באתר. כדי לכם לשפר מהירות האתר. מהירות האתר גם גורם משמעותי בקידום האתר ודירוג האתר בתוצאות חיפוש בגוגל.

להלן טבלת מחירים של שיפור מהירות האתר

שיטה מהירה לשיפור מהירות האתר , כולל התקנת תוספי דחיסה , מחקר תקלות האתר , דחיסת תמונות – 900 ש"ח + מע"מ

טיפול יסודי לשיפור מהירות האתר  , קבלת ציוני מהירות האתר לפי Google pagespeed insights – נייד 75 , מחשב 90+ – 1600 ש"ח + מע"מ

שיפור מהירות מקצועי – קבלת ציוני מהירות האתר לפי Google pagespeed insights – נייד 90+ , מחשב 95+ – 2500 ש"ח + מע"מ

שיפור מהירות האתר וחשיבותה

במאי 2021 גוגל עומדת להכניס את מהירות האתר כפרמטר לדירוג מיקום האתר בחיפוש גוגל במובייל. לא בכדי בוחרת גוגל לעשות את הצעד הזה, ישנה חשיבות מכרעת לבעלי העסקים ולצרכנים למהירות עליית האתר ולדפים באתר עצמו. חווית הגלישה נעשית במרבית הפעמים ישירות מהנייד. מחקרים מצאו שמרבית האנשים עושים את חיפושיהם דרך שימוש בנייד ולא במחשב. שיפור מהירות האתר של העסק יהווה מקפצה חשובה בדירוג והפיכת האתר לעכשווי זמין ואהוד על ידי הצרכנים המצפים למהירות גבוהה העונה על צפיותיהם.

שיפור מהירות אתר וורדפרס תלוי בכמה פרמטרים:

1. בחירת אחסון טוב המתאים להאצת מהירות האתר.
2. דחיסת תמונות
3. תבנית העיצוב של האתר
4. דילול תוספים לאתר

מהירות האתר נקבעת על ידי מספרים המייצגים את הזמן של עליית האתר והמעבר בין עמודיו השונים. גוגל קובעת זאת על פי סרגל ציונים הנע מ0 ועד 100 אחוז. אתרים רבים פועלים על מהירויות הנעות בין 50 ל 80. המהירות המומלצת והמיטבית בסרגל גוגל היא של 90 וניתן גם להגיע למהירות של 100 במחשב ובנייד.

נשמע טוב? אז הנה כמה דגשים חשובים כיצד לעשות זאת:

כאשר באים לטפל בנושא של מהירות האתר יש להתחשב בכמה נושאים:
שרות האחסון מוכרח לתמוך בשיטת HTTP / 2 ניתן לעשו זאת בעזרת CDN. CDN הינה רשת של אתרים הממוקמים באזורים שונים גאוגרפית הפועלים יחד על מנת לספק שירות מהיר של תוכן.

בישראל קיים שרות אירוח משותף מהסוג הזה אך חסרים בו הפרמטרים שנזכרו למעלה ואין מטמון בשרת.
ישנם שרתים משותפים מחו"ל המספקים שרות מהיר של תוכן כגון: siteground, wp-engine
קיימת גם חברת אירוח cloudways אשר עובדת בשיטה זו ומחירה זול ביחסית לחברות אחרות.

כל החברות הנ"ל ,שהן בעלות אירוח משותף, מציעות חבילה הכוללת:

  • שרת אחסון במחיר מוזל לאתרי וורדפרס
  • מחיר סביר הנע בין 15 ל 30 דולר לחודש
  • מטמון מובנה באתרים
  • טכנולוגית CDN המוטמעת בקלות ואינה כוללת תשלום נוסף
  • תעודת SSL בחינם
  • פרוטוקול HTTP / 2

חבילה משתלמת מאד ובמחירים בהחלט נוחים.

דחיסת תמונות על מנת לשפר מהירות טעינת העמוד.

ישנן דרכים שונות לדחיסת תמונות, המביאות לתוצאות שיפור מהירות האתר.
לוורדפס ישנם תוספים העושים זאת ללא פגיעה באיכות התמונה, כדוגמת תוסף וורדפרס wp smush. יש לציין שבמקרים מסוימים בהם גודלה של התמונה מאד גדול ביחס לעמוד, לא ניתן יהיה לעשות שימוש בתוסף ויהיה צורך להקטין את התמונה בפוטושופ או בתוכנת עריכת תמונות אחרת. ורק אז להעלות את התמונה.

בחירת תבנית עיצוב וורדפרס קלה

גם לתבנית עיצוב האתר יש משמעות לגבי שיפור מהירות האתר. לעיתים ישנן תבניות אתר אשר נרכשו באתרים שונים בדרך כלל תבניות אלו מגיעות עם שלל אופציות לשינוי עיצוב האתר, אך המגוון העמוס הזה יוצר כובד שלא מאפשר את דחיסת הנתונים והעברת המידע במהירות ולכן מאט את קצב הגלישה. במקרה מהסוג הזה ישנן שתי אפשרויות, או לבקש עזרה ממתכנת וורדפרס שיסדר בעיה זו, או פשוט להחליף את תבנית עיצוב האתר, העדיפות היא להחלפת התבנית.

בדיקה וכיבוי תוספים לא חיונים

דרך נוספת להגברה ושיפור המהירות הינה דילול תוספי האתר. במקרה של אתר שבו פועלים 20 – 30 תוספים פעילים אין אפשרות למהירות טובה באתר. יש צורך לכבות את כל התוספים שאינם חיוניים לאתר, וזה לאחר בדיקה מדוקדקת וקפדנית של התוספים והשפעתם על האתר. למרות זאת ישנם תוספים שעוזרים בהאצת מהירות האתר, תוספים כגון: fnu asset cashe , wp optimize , asyncron js.

לעיתים נתקלים בתופעה בה אתר אחד משתמש בשני תוספים או יותר למטרת האצה ודחיסה של תוכן, העושים פעולה זהה. יש להיזהר מכך מפני שלא רק שזה אינו מועיל לאתר זה אף עלול להזיק. האתר יהיה איטי יותר ואף עלול לאבד חלק מתכונותיו ואלמנטים של עיצוב.

שימוש נכון בגוגל פונטס

מומלץ להימנע משימוש בגוגל פונטס. יש תוסף של וורדפרס שיודע לעשות את זה: Disable and Remove Google Fonts.

לסיכום: באם רוצים לשפר את תוצאות מהירות האתר יש לפעול לפי ההמלצות הנ"ל. למצוא אתרים משפרי מהירות באינטרנט. בקלות רבה ובלחיצת כפתור. אתרים כגון אתר וורדפרס יודעים לשפר מהירות באופן פשוט וידידותי. במקרה שנתקלים בקושי ניתן בהחלט לפנות למתכנת אמין, מקצועי שיש לו גם המלצות ולהיעזר בכל הנוגע להגברת המהירות ובנושאים נוספים.

שיפור מהירות האתר הינה בעלת חשיבות מכרעת לשיפור חווית הגלישה באתר שלכם. ככל שחווית השימוש באתרכם גבוהה כך תזכו לכניסות רבות יותר לאתר וגם תהנו מהעלאת המכירות. זה גם יועיל בשמירת הלקוחות בעסק. אחד הגורמים המשפיעים על אי שבעות רצון מצד הלקוחות הינה חווית גלישה איטית ולא מוצלחת במקרים רבים לקוחות יוותרו על הביקור באתר באם מהירותו לא מספקת. לכן חברות ועסקים פרטיים עושים כל מה שביכולתם על מנת להגביר את מהירות הגלישה למהירות המקסימלית האפשרית ומשקיעים בכך מזמנם, מרצם והונם.

נשמח לעמוד לרשותכם

פרטי התקשרות


עקבו ברשתות חברתיות

מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.