מסחר באינטרנט

דף הבית » מסחר באינטרנט

 

אינטראקציה עם הקהל שלכם ברשתות החברתיות

מסחר באינטרנט בשנים האחרונות, והסחר המקוון באמצעות האינטרנט הפך לרווחי הרבה יותר מסחר מסורתי. הרוכש קיבל הזדמנות ייחודית לרכוש סוגים שונים של מוצרים מהמבחר העצום שמספקות חנויות וירטואליות, פשוט יושב ליד המחשב. מכשירי חשמל ביתיים, מוצרי אלקטרוניקה, תקשורת ואבטחה, תרופות, ביגוד, הנעלה, מזון – כל מה שחפץ ליבך, תוכל לרכוש על ידי ביקור בחנות המקוונת.  

הקמת חנות ורטואלית כשלעצמה אינה דורשת השקעות גדולות, אך היא מציבה בפניך סיכויים מצוינים להתפתחות. 
במבט ראשון נראה כי יצירת חנות מקוונת היא עסק מסובך למדי, אך אין זה כך. אם לא תלך רחוק לתוך הג'ונגל של מכשיר החנויות המקוונות, נוכל לומר שכדי ליצור את החנות הפשוטה ביותר, מספיק שיהיה לך ידע בסיסי בתחום העסקים.   

אם אין לך את הידע הדרוש, אז אנו ממליצים לך להפקיד יצירת חנות מקוונת בידי אנשי מקצוע.  עבודה מול חברת בניית אתרים יעזור לך מבחינה טכנית,  וגם ייעוץ איכותי בכל ההיבטים של מסחר אלקטרוני. במקרה זה, כל האחריות על תמיכה טכנית ותחזוקה של החנות מוטלת על עובדי הארגון המסייע לך ליצור את אתר האינטרנט שלך. המשמעות היא שאינך צריך להשקיע זמן ביצירת חנות מקוונת "מאפס" – אתה מקבל משאב אינטרנט מוכן ומתפקד ב -100% שיאפשר לך להקים עסק חדש או לפתח עסק קיים.
לעתים קרובות, לצד יצירת חנות אינטרנט, חברות מציעות גם שירותים כגון קידום במנועי חיפוש וקידום מכירות. לאחר שבנית אתר חנות שלך, אף אחד עדיין לא יודע עליו. עליך לרשום אותו במנועי החיפוש על מנת שימצאו את האתר שלך.   קידום במנועי החיפוש SEO – פירושה למעשה להביא את המשאב שלך לדפים הראשונים של תוצאות מנועי החיפוש.
עלות יצירת חנות מקוונת בכל מקרה נבחנת בנפרד. הדבר נובע הן מתזמון ההזמנה והן ישירות מהדרישות למשאב העתידי. בעת הזמנת יצירת חנות מקוונת, אתה רק צריך לבחור את הגירסה שלה ולהחליט אילו מודולים נוספים מבין המוצעים מעניינים אותך.

נציגי החברה המבצעת הזמנות ישמחו לסייע לכם בשאלה זו ובשאלות רבות אחרות.

כמו כן, עליך להחליט כיצד אתה מדמיין את המשאב העסקי שלך – עיצוב, צבעים, סגנון.

עלות יצירת חנות מקוונת כוללת לרוב את הרכיבים הבאים:

פיתוח ישיר של חנות מקוונת, התקנת חנות בדומיין, תמיכה טכנית, הכרות (ההכשרה שלך) עם לוח הבקרה של המשאבים. המחיר אינו כולל מילוי החנות המקוונת בסחורות, מכיוון שמדובר בפעולה טכנולוגית נפרדת, שבזכות הממשק האינטואיטיבי של לוח הבקרה לא תגרום לכם לקשיים. במידת הצורך, ניתן לעשות זאת גם על ידי מומחים של חברה העוסקת ביצירת חנויות מקוונות. חשוב לזכור כי הקידום והקידום של משאב האינטרנט שלך בדרך כלל זול יותר כאשר אתה עובד עם יוצרי המשאב שלך, ולא בפנייה לצדדים שלישיים.
עלות הקידום והקידום של חנות תלויה בנושא שלה, כמו גם במילים ובביטויים ספציפיים שאתה בוחר לקדם את החנות המקוונת שלך במנועי החיפוש.

נשמח לעמוד לרשותכם

פרטי התקשרות


עקבו ברשתות חברתיות

מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.