אודות גבנט בניית אתרים

דף הבית » אודות

המטרה: הצלחת האתר שלך !

אנו בגבנט מתמחים בבניית ותחזוקת אתרי וורדפרס, אבל אנו גם שואפים להפוך לשותפים שלכם בכל מה שקשור לניהול האתר והתמיכה בו. יתרה מכך, ההתמחות שלנו בעיצוב, פיתוח ותחזוקה של אתרי וורדפרס מאפשרת לנו לספק לכם פתרון כולל המשלב הן את האסטרטגיה השיווקית שלכם, והן את האיפיון ועיצוב האתר שבו אתם מעוניינים.
בנוסף, באמצעות השירותים שלנו תוכלו לקדם את העסק שלכם בגוגל וברשתות החברתיות, לשדרג את האתר שלכם, ולבצע אינטגרציה של API. איתנו תוכלו לבנות אתר וורדפרס שיהיה תפור במיוחד עבורכם ויתאים לצרכים ולמטרות העיסקיות שלכם, תוך שימוש בטכנולוגיה מתקדמת.
אנו בקלאיסקנט מתחייבים לשירות לטווח ארוך ומציעים לכם לסמוך עלינו בכל הזדמנות. כן, כי החברה שלנו נותנת שירות ופתרונות הן לעסקים קטנים ובינוניים, והן לארגונים ומוסדות, חברות וסטארטפים לכן היא מחוייבת לעזור לכם להשיג את התוצאות הטובות ביותר עבור העסק שלכם.

פתרון דיגיטלי לכל עסק

אנו בגבנט מציעים בניית אתרים עבור עסקים קטנים ובינוניים במסגרת השירותים שלנו תוכלו לקבל את הפתרונות הבאים:

 • פתרונות לכל כיס, כלומר פתרונות המשתלמים עבורכם ועבור האתר שלכם, ושיהיו עדיין כלולים במסגרת התקציב שהצבתם
 • פיתוח אתר המותאם אישית עבור כל לקוח וכל סוג אתר בו הוא מעוניין
 • עיצוב אתרים לפי טעמו ודרישותיו של הלקוח
 • עיצוב אתרי מסחר אלקטרוני
 • תמיכה בלקוחות גם לאחר עליית אתר לאויר לגבי כל תקלה, שינוי או ייעוץ
 • שימוש באסטרטגיות אינטרנט שימשיכו לפעול לטובת האתר שלכם באופן עקבי גם אם לא תרכשו מאיתנו חבילת קידום
 • אתר רספונסיבי כזה המותאם למובייל, והכולל מערכת ניהול תוכן מתקדמת וגמישה המאפשרת לבצע עדכונים באתר בפשטות ובקלות
 • שימת דגש על יכולות הקידום של האתר במנוע החיפוש של גוגל
 • קידום מהירות האתר במיוחד במכשירים ניידים למתן חווית גלישה מהירה ונוחה במכשירים ניידים
 • קידוד אתרים למניעת פגיעות באבטחה או פריצות העלולות לפגוע בבטיחותם

פרופיל שלנו באתר designrush.com

Top WordPress Development Company

האנשים שמאחורי גבנט

אנו בגבנט מבינים את חשיבותו של הגורם האנושי ומבינים כי עסקים עושים קודם כל בין אנשים ולא רק בין עסקים, לכן ברצוננו להציג בפניכם את האנשים שמאחורי המותג.

בראש גבנט עומד מיכאל גרוס שהוא מתכנת וורדפרס. את תחילת דרכו החל בבניית אתרי וורדפרס בשנת 2015. מאז ועד היום העשיר מיכאל את הידע שלו בתחום באמצעות מגוון רב של קורסי תכנות ופיתוח על וורדפרס, וכן קורסים לקידום אתרים ולעיצוב פוסטים עבור הרשתות החברתיות.

במהלך שנות עבודתו בנה מיכאל מעל ל- 100 אתרים לעסקים, כשכולם עוצבו מתוך התאמה אישית לצרכי הלקוחות. אין ספק כי השילוב של מסירות להשגתן של תוצאות מדהימות עבור לקוחותיו, יחד עם היכולות שלו להתעדכן בטכנולוגיות האינטרנט המתפתחות עבד לטובתו, ובעיקר לטובת לקוחותיו.

הייחוד שלנו – ידע בתכנות עם שימוש בכלים נוספים

בעת בניית אתר על ידי המומחים של גבנט נעשה שילוב של עבודה עם הכלים\התוספים החדשים כגון אלמנטור וגם תכנות PHP ו CSS יחד עם הידע הנרחב שלהם בתכנות. שילוב המביא לתוצאות מעולות עבור הלקוחות.

הסיבה להצלחה נובעת מהעובדה כי השימוש באלמנטור ללא ידע בתכנות מייצר הגבלות על פעילות האתר, במקביל אין אפשרות למתן פתרונות מסויימים מלבד אלו אשר מושגים בעת השימוש באלמנטור. כמובן שבניית אתר רק על תכנות בלבד ללא תוספים אלו מגביל את עריכת התוכן באתר.

כמו-כן נוצר צורך לדאוג לשיפור מהירות האתר, מאחר והנושא חשוב וקריטי לקידום האתרים בגוגל אשר נוטים לקבל ציון נמוך יחסית עבור האתרים בנייד. כדי להצליח ולשפר את המהירות אנו דואגים לשילוב בין תכנות PHP ואלמנטור. שילוב זה מאפשר להגיע למהירויות מעולות בנייד במידה של 80-90 אחוז, וגם מאפשר לאתר שלכם להישאר עם אורך תוכן מתקדם באמצעות אלמנטור או תוסף אחר.

אמינות מעל הכל

לנו בגבנט חשוב מאוד שלא לאכזב את לקוחותינו, לכן אנו דואגים להשלים במהירות ובאמינות את הפרוייקטים שאנו מקבלים, ולעשות זאת לשביעות רצונם של הלקוחות. המטרה שלנו היא לדאוג לכך שהלקוחות שלנו יהיו מרוצים תוך הבנה שלקוחות מרוצים ימליצו עלינו בעתיד, וימשיכו בקשריהם העסקיים איתנו.

אנו בגבנט מבינים היטב כי ההצלחה שלכם היא בראש ובראשונה ההצלחה שלנו!

נשמח לעמוד לרשותכם

פרטי התקשרות


עקבו ברשתות חברתיות

מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

 • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.