המלצות

בעמוד הזה לפניכם כמה המלצות של לקוחותינו המרוצים, שכבר למדו את נושא בניית האתרים עם וורדפרס וקיבלו מאיתנו תמיכה מלאה בהקמת האתר ובתחזוקתו השוטפת.

רות , עיצוב ומיתוג

יצא לי לעבוד על כמה פרויקטים מולכם וברצוני להודות לכם על העבודה המסורה, היחס האישי החם, ההבנה ההדדית והתוצאה  מושלמת שקיבלתי. בעבר עבדתי עם כמה חברות בתחום בניית אתרים ומכולן יצאתי מאוכזבת, מה שלא קרה לי אתכם. קודם כל  בגלל הדיוק והעמידה בלוח זמנים. שנית, בגלל הראיה הרב גונית שסיפקה לי מוצר באמת איכותי. אני קיבלתי הרגשה שפגשתי אנשי מקצוע מהשורה הראשונה ואני בידיים דואגות ובטוחות. בלב שלם אני יכולה להגיד שאפשר לסמוך עליכם וכי תמיד תוכלו להציע ללקוח את הפתרון המיוחד לו הוא זקוק.

רונית , בעלת פורטל יצירתי

השנה חגגתי שישים אביביים אך זה לא מנע ממני להחליט שאני רוצה ללמוד את מערכת וורדפרס כדי בעצמי לבנות אתר. פניתי לגבנט והבנתי שעשיתי החלטה נכונה. נדהמתי לגלות מולי צוות מקצועי ומסור, עם נחישות לעבוד ולעזור. והעזרה שלכם במהלך הקורס הייתה בדיוק איפה שהייתי זקוקה לה: בלזכור את החומר הנלמד ובתרגולו המוצלח. אתם נתתם לי מספיק זמן ללמוד ולהבין, לעכל את החומר בקצב שלי. לא התביישתי לשאול שוב ושוב את מה שלא הבנתי ושוב ושוב קיבלתי תשובה עניינית שבסופו של דבר אפשרה לי לבנות לעצמי אתר מעולה.

שני , מדריכת פיטנס

ברצוני להודות לכם בפעם נוספת על העבודה הנפלאה שלכם ועל התוצאה המושלמת שקיבלתי ואני נהנית ממנה עד היום. מה גם,  התוצאה הזו מאפשרת לי לנהל את העסק בצורה תקינה ומוצלחת. האתר שבניתי בזכות הקורס שלכם במערכת וורדפרס יצא אתר לא רק יפה במראה החיצוני אלא גם אתר נוח ויעיל לשימוש. וזו הייתה המטרה – אתר מקצועי מכל הבחינות כדי שיהיה מרשים שיהיה פרקטי. גם במהלך הקורס וגם בסיומו לא היה לי ספק שמולי אנשים מקצועיים שיודעים את העבודה שלהם ועושים הכל כדי להעביר את הידע שלהם גם לאחרים. היה לי נעים ללמוד אצלכם וברצוני לאחל לכם בהצלחה בהמשך הדרך.

אבנר , יועץ עסקי

תודה לכם על העבודה המסורה, המקצועית והנפלאה שעשיתם עבורי ועבור אתר האינטרנט החדש שלי. תמיד הייתם זמנים לכל שאלה, אדיבים בכל בעיה וברורים בכל נושא. האכפתיות שלכם והשאיפה להקפיד על כל פרט קטן סיפקה לי אתר בעל רמת גימור מעולה.